Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Ørland
  Trøa kunstgress Del A
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:44
Romolslia - Leksvik 7er
  Romolslia kunstgress Del A1
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Vanvik 2
  Trøa kunstgress Del A1
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:35
Leksvik - Ørland
  Trøa kunstgress
Sat 26 Sep
kl 12:00 - 13:14
Leksvik - Stadsbygd/Vanvik
  Trøa kunstgress
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Ørland - Leksvik 9er
  Gryta kunstgressbane Del A
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Ørland
  Trøa kunstgress Del B1
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:44
Åfjord - Leksvik
  Åset kunstgress Del A
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:34
Ørland - Leksvik 2
  Ørland stadion Del A2
Tue 29 Sep
kl 20:00 - 21:35
Nardo 2 - Leksvik
  Nissekollen kunstgress
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik 7er - Astor 2
  Trøa kunstgress Del A1
Fri 2 Oct
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Fosen 2
  Trøa kunstgress Del A1
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:14
Leksvik 9er - Stadsbygd/Vanvik
  Trøa kunstgress Del A
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:14
Åfjord - Leksvik
  Åset kunstgress
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:44
Trond - Leksvik 7er
  Rosenborgbanen 7er
Thu 8 Oct
kl 20:00 - 21:35
Tiller 2 - Leksvik
  TOBB Arena Sør
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:34
Rissa 2 - Leksvik 2
  Åsly kunstgress Del A1
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:44
Leksvik 7er - Fosen
  Trøa kunstgress Del A1
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:35
Leksvik - Åfjord
  Trøa kunstgress
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Åfjord
  Trøa kunstgress Del A1
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Ørland
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Åfjord
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Osen/Steinsdalen - Leksvik 2
$item.username   Furuly stadion Del A2
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:04
Stadsbygd 2 - Leksvik 2
$item.username   Stadsbygd kunstgras Del A2
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:14
Leksvik 9er - Fosen 2
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:14
Ørland - Leksvik
$item.username   Gryta Kunstgressbane
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Ørland
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:35
Trond 2 - Leksvik
$item.username   Rosenborgbanen 11er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
Rissa 2 - Leksvik 2
$item.username   Langsand gress Del A1
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Fosen - Leksvik
$item.username   Oksvoll Del A
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Ørland - Leksvik
$item.username   Gryta kunstgressbane Del A
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Fosen
$item.username   Trøa kunstgress Del B1
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik 7er - Charlottenlund 2
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 19:04
Rissa - Leksvik 2
$item.username   Åsly kunstgress Del A1
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 12:00 - 13:14
Leksvik - Fosen 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:35
Åfjord - Leksvik
$item.username   Åset kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Fosen - Leksvik 2
$item.username   Leivikmyra Del A1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Fosen 2 - Leksvik 2
$item.username   Leivikmyra Del A2
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:30 - 20:44
Klæbu 2 7er - Leksvik 7er
$item.username   Sørborgen kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Osen/Steinsdalen
$item.username   Trøa kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Fosen
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Rissa
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 13:00 - 14:14
Osen/Steinsdalen 9er - Leksvik 9er
$item.username   Furuly stadion Del A
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 12:00 - 13:14
Leksvik - Osen/Steinsdalen 9er
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 20:00 - 21:35
Leksvik - Tiller 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Fosen - Leksvik 2
$item.username   Leivikmyra Del B1
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:35
Leksvik - Nardo 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Stadsbygd
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Stjørna/HIL/Fevåg - Leksvik
$item.username   Råkvåg gress Del A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Rissa - Leksvik
$item.username   Langsand gress Del A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Vanvik 2
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Leksvik 7er - Malvik
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 12:00 - 13:14
Rissa - Leksvik
$item.username   Langsand gress
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Rissa 2
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:00 - 21:35
Ørland - Leksvik
$item.username   Gryta Kunstgressbane
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Leksvik
$item.username   Trøa kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sverresborg - Leksvik 7er
$item.username   Havstein kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Leksvik 9er - Rissa
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Stadsbygd
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Fosen 2
$item.username   Trøa kunstgress Del B1
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 12:00 - 13:14
Leksvik - Ørland 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:00 - 21:14
Åfjord - Leksvik 9er
$item.username   Åset kunstgress Del A
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Stjørna/HIL/Fevåg - Leksvik 2
$item.username   Råkvåg gress Del A
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:35
Leksvik - Trond 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Ørland - Leksvik 2
$item.username   Gryta kunstgressbane Del B1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Stjørna/HIL/Fevåg
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Leksvik - Vanvik
$item.username   Trøa kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Stadsbygd - Leksvik 2
$item.username   Stadsbygd kunstgras Del B
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leksvik 2 - Osen/Steinsdalen
$item.username   Trøa kunstgress Del B1
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 19:14
Leksvik - Ørland
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 16:00 - 17:34
Leksvik - Strindheim TF 2
$item.username   Trøa kunstgress
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 20:00 - 21:34
Heimdal 2/Kattem 2 - Leksvik
$item.username   Heimdal kunstgress
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 20:00 - 21:14
Fosen - Leksvik
$item.username   Oksvoll
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline